Home Aktualitet Sonte në RTV ...

Sonte në RTV Ora, Luan Rama nis emisionin ”DREJT”

36
0

Prej të kësaj të hëne më datë 27 shtator e në vijim, çdo të hënë dhe të enjte në ora 21:00, “DREJT” një emision nga Luan Rama në ”RTV Ora”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit