Home Aktualitet Sot ish-kryem...

Sot ish-kryeministri Berisha në Durrës, ora 18:00, te Pallati “Aleksandër Moisiu”

310
0
Ish-kryeministri Berisha shkruan në statusin e tij në facebook:
“Me Artion Bajramin, kryetarin dhe të rinjtë e FRPD së Durrësit. Ftoj të rinjtë e Durrësit të marrin pjesë në Foltoren “Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur” që mbahet sot në ora 18:00 në Pallatin Akeksandër Moisiu.
Vetëm të bashkuar fitojmë! sb”.
Berisha ka filluar takimet me bazën e PD-së për të larguar Lulzim Bashën, që sipas tij e ka kthyer selinë blu në shtojcë të Kryeministrit Rama.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit