Home Aktualitet Sot prova rea...

Sot prova reale e Ministrit Balla

599
0

Taulant Balla po drejton në mënyrë të sukseshme ministrinë e Brendshme. Nuk ka patur akuza ndaj tij për keqpërdorim të ministrisë ndaj opozitës, ndonëse edhe PD ka qenë në sherrnajë mes vetes, dhe nuk ka bërë asnjë protestë serioze ku mund të thuhet se qeveria u drithërua. Sot pritet një protestë masive, sipas Federatës Opozitare, ndonëse mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë. Nëse ka shumë njerëz dhe do të tentojnë të dhunojnë kryeministrinë, atëherë do të shikohet se çfarë reagimi të dhunshëm do të ketë ministri Balla.

Kjo është prova e parë e Ministrit Balla!

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit