Home POLITIKE SPAK: Do të v...

SPAK: Do të vijojmë luftën kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar në Shqipëri

41
0

Prokuroria e Posaçme ka shprehur falënderimet ndaj Ambasadës Amerikane dhe të Ngarkuarit me punë David G. Wisner, për mbështetjen e tyre ndaj SPAK dhe institucioneve të drejtësisë, si dhe për vlerësimin e raportit vjetor të prezantuar në KLP.

SPAK falenderon të Ngarkuarin me punë David G. Wisner dhe Ambasadën e SHBA në Tiranë, për letrën personale mbi vlerësimin e raportit vjetor të prezantuar në KLP.

SPAK nënvizon angazhimin maksimal për të përmbushur misionin kushtetues në luftën kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar në Shqipëri”, thuhet ne reagimin e SPAK.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit