Home Aktualitet Superndeshje ...

Superndeshje për Champions League. Sonte Barcelona-Bajern Mynih

92
0

Erdhi dita që të përballen Barcelona me Bajern Mynih. Sonte ato do luajnë në ora 21.00 për Champions League.

Ndërsa nesër supërndeshjet janë: Inter- Real Madrid dhe Liverpul-Milan.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit