Home Aktualitet Surpriza e ma...

Surpriza e madhe për Julin në finale! Takon familjarët dhe miqtë në skenën ku nisi karrierën

191
0

Surprizë e veçantë për aktorin Julian Dedën në natën finale të ”Big Brother Albania VIP 3”. Finalisti është suprizuar nga familjarët dhe miqtë e tij në skenën ku ai nisi karrierën, Portokalli. “Portokallia është shkolla ime e parë e humorit dhe artit dhe falënderoj nga zemra Portokallinë”-tha Juli. Kolegët e tij aktorë, kishin kishin thurur edhe një ‘bejte’ me plot humor për Julian Dedën.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit