Home Aktualitet Surprizat që ...

Surprizat që përlotën Romeon në këtë finale. Nga Donaldi, Bora, Elvana dhe Gazi befasojnë aktorin

381
0

Në një skenë të dedikuar për të në këtë finale të madhe të ”Big Brother Albania Vip 3”, Romeo kujtoi karrierën e tij, e cila nisi në spektaklin më të madh të humorit, Portokalli.

Pas derës që u hap qëndronte Gaz Paja, i cili ishte i pari që e përkrahu në skenën e humorit të Portokallisë. Pas asaj dere do ishte edhe Agron Llakaj, por për fat të keq aktori humbi bashkëshorten një ditë më parë.

Pas derës së dytë qëndronte Bora Zemani, partnerja e vëllait të Donaldit, ndërsa pas derës së tretë, ishte artistja Elvana Gjata. Kurse dera e tretë ishte Donaldi për të cilën Romeo tha “është e vetmja derë që kam shumë frikë ta hap”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit