Home ShowBiz Surprizë për ...

Surprizë për datëlindjen e Meritonit, zbulohen 4 ish-banorët që futen sonte në shtëpinë e Big Brother

2021
0

29-vjetorin, moderatori Meriton Mjekiqi po e feston brenda ”Big Brother Albania Vip 3”. Mbrëmjen e sotme me rastin e ditëlindjes, Vëllai i madh ka organizuar një surprizë për Meritonin. Festës do t’i bashkohen edhe disa nga ish-banorët e këtij edicioni. Mësohet se Ilnisa, Sara Gjordeni, Bardhi dhe Françeska Murati do të jenë disa nga të ftuarit suprizë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit