Home Aktualitet Të shtëna me ...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një person në kërkim

10
0

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Raportohet se i plagosuri është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore.

Nuk dihet ende se si është plagosur 50 vjeçari, ndërkohë që policia ka rrethuar zonën dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./ D.M-Kohajone

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit