Të shtëna me armë zjarri në Shkodër – Gazeta Koha Jone

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Regjistrohen të shtëna me armë zjarri në qytetin e Shkodrës.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e stacionit të trenit në Shkodër pranë unazës lindore.

Deri në këto momente nuk raportohet për të lënduar, ndërsa policia është nisur drejt vendngjarjes.

Ndërkohë, ende nuk dihen motivet e ngjarjes dhe autorët e përfshirë.

Related Posts

Next Post

Discussion about this post

EDITORIAL

FORUM