Home Aktualitet Tentoi t’i je...

Tentoi t’i jepte rryshfet, arrestohet shoferi

20
0

Një shofer 25-vjeçar është ndaluar nga policia rrugore e Tiranës pasi ka kyer shkelje. Ai ka tentuar që të korruptojë policët duke u dhënë rryshfet por është vënë në pranga. “Sot në datë 03.04.2024 është arrestuar një drejtues mjeti “për korrupsion aktiv” të punonjësve të Policisë Rrugore e mbetur në tentativë, përkatësisht shtetasi me iniciale, A.Z 25 vjeç. I kapur në shkelje ky shtetas ka tentuar t’i ofrojë punonjësit të Policisë së Shtetit rryshfet”, njofton policia. Policia Rrugore apelon për respektimin e rregullave dhe fton qytetarët të denoncojnë shkeljet në 112.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit