Home ShowBiz Thyen rregull...

Thyen rregullat, Vëllai i Madh dënon katër banorë. I çon në ”burg”

1240
0

Mbrëmë në Prime-in e ”Big Brother Vip 2” kishte shumë supriza dhe emocione të forta, por edhe dënime për banorët.

Luizi, Olta, Kristi dhe Maestro janë dënuar nga Vëllai i madh pasi të katërt kanë diskutuar nominimet. Për ta kishte ardhur një zarf i zi.

Dënimi për katër banorët është të qëndrojnë në një burg brenda shtëpisë së BB, ose siç e quajti Arbana “Burg Brother VIP”.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit