Home ShowBiz ”Ti mi ...

”Ti mi ke marrë brekët”, Rike Roçi debat me Ilnisën: Ke turp ta pranosh…

577
0

Temat e debateve në ”Big Brother Albania Vip 3”, janë shumë banale. Rike Roçi dhe Ilnisa Agolli janë përfshirë në një debat, ku shkak janë bërë mbathjet e banores. Konkurrentja e bindur se gazetarja ia ka vjedhur të brendshmet, i tha kësaj të fundit se i ka larë ato bashkë me bizhamet e saj në ngjyrë rozë, megjithëse një gjë e tillë është mohuar nga ana e Ilnisës.

Pjesë nga debati

Rikja: Nëse ti s’do ta pranosh që të brenshmet e mia i kishe vënë tek stendinoja jote s’kam faj sepse ti kishe bërë dush dhe nuk kishte asnjeri.

Ilnisa: Qenke e sëmurë.

Rike: A e din se pse ishte stendinoja jote? Sepse e ishe me rozë dhe ti e ke bizhamet rozë dhe i ke larë bashkë.

Ilnisa: Seriozisht e ke me ta futur unë ty me këto muhabete.

Rike: Ke turp ta pranosh.

Ilnisa: Mua më vjen turp? Unë ta fus ty për këto muhabete?

Rike: Sepse të vjen tup ta pranosh. Mir moj se s’ka asgjë gjë sepse e ke ngatërruar.

Ilnisa: Unë?

Rike: Ti moj ti, ti i ke marrë.

Ilnisa: Jo unë si ngatërroj.

Rike: Pse e ke të vështirë ta pranon?

Ilnisa: Po më vjen shumë çudi nga ty.

Rike: Ti ishe e fundit që ke bërë dush, sepse asnjeri s’kishte bërë dush aty.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit