Home Kronike Tragjedi në p...

Tragjedi në plazhin e Spilles, mbytet 30-vjeçari

262
0

Një tragjedi ka ndodhur në Spille. Denis Xhelo, 30-vjeç është mbytur ditën e sotme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit