Home Aktualitet Tre automjete...

Tre automjete përplasen në Thumanë, dy persona përfundojnë në spital

57
0

3 automjete janë përplasur pasditen e sotme  në Thumanë të Krujës, por fatmirësisht pa viktima. Polica njofton se si pasojë e përplasjes janë lënduar dy persona, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve dhe janë jashtë rrezikut për jetën.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 19.09.2021, rreth orës 18:00, në Thumanë, janë përplasur 3 mjete. Si pasojë e përplasjes janë lënduar shtetasit A. M., dhe B. Sh., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit