Home Aktualitet Tym e zjarr n...

Tym e zjarr në Lezhë, 4 mijë rrënjë kanabisi u dogjën sot (FOTOLAJM)

22
0

Parcelat e mbushura me lëndë narkotike janë asgjësuar këtë të martë në Lezhë. Fotot janë publikuar nga ”Ora News” dhe tregojnë asgjësimin e të paktën 4 mijë rrënjëve kanabis. Tymi ka mbuluar zonën e fshatin Kashniet të Lezhës, pas djegies së kanabisit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit