Home Aktualitet U arrestua pë...

U arrestua për vrasjen e gruas, reagon familja e Naim Murselit: Me keqardhje…

1423
0

Familja e Naim Murselit, mbrëmjen e sotme ka bërë me dije se ka anuluar pritjen e hapur për të afërm dhe miq të të ndjerës Liridona Murselin, e cila u vra në Sinidoll të Prishtinës.

Lajmi është bërë i ditur nga Shaban Murseli, babai i Naimt i arrestuar këtë mbërmje, nën dyshimet për vrasjen e bashkëshortes së tij.

“Shok dhe miq, për shkaqe familjare me keqardhje e bëjmë anulimin e të pamës. I falënderoj të gjithë për pjesëmarrje në varrim”, shkruan ai në një mesazh në rrjetet sociale.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit