Home Sporti United fiton ...

United fiton ndaj Burnley-t, Bruno Ferndanes shënon super gol (VIDEO)

2
0

Manchester United merr një fitore të rëndësishme 0-1 në fushën e Burnley-t. “Djajtë e Kuq”, që vinin pas dy humbjeve radhazi me Brightonin dhe Arsenalin me të njëjtin rezultat 3-1.

Ndeshja u vendos nga Bruno Fernandes me një goditje fluturimthi brenda zonës, pas një asisti perfekt thuajse nga mesfusha nga Evans.

Skuadra e Burnely-t u përpoq me të gjitha forcat për të gjetur të paktën një gol, por që nuk do vinte. United ngjitet në vendin e 8-të me 9 pikë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit