Home Aktualitet Ushtroi dhunë...

Ushtroi dhunë fizike ndaj gjyshes së tij, arrestohet 30-vjeçari në Mat

24
0

Ditën e sotme është arrestuar një 30-vjeçar në Mat, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj gjyshes së tij.

Raportohet se në pranga ka rënë për ushtrim dhune shtetasi me iniciale D.D., i cili banonte në Mat.

Materialet procedurale në ngarkim të shtetasit të lartpërmendur i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit