Home Aktualitet Vasil Llajo i...

Vasil Llajo i Intermedica: Për diçka tjetër ishim përgatitur, por Covid na ndryshoi planet

25
0

Mjeku dhe anestezisti i njohur, njëkohësisht themeluesi dhe drejtuesi i Intermedica, Vasil Llajo ka dhënë një intervistë për emisionin “Dola te Ola” në News 24 të cilën mund ta ndiqni në videon e mëposhtme:

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit