Home Aktualitet Vazhdon numër...

Vazhdon numërimi i votave në Kukës, kryeson bindshëm kandidati i PS

3
0

Në Kukës dje kishte zgjedhje të parakohshme vendore pas skandalit të Safet Gjicit. Pjesamarrja ishte 45 % në votime.

Deri tani janë numëruar me shumë se gjysma e kutive dhe kryeson bindshëm kandidati i PS, A.Halilaj me 61.5 % të votave.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit