Home KRYESORE Veliaj fton q...

Veliaj fton qytetarët për koncertin: Të gjithë n’shesh të festojmë NATËN E BARDHË

206
0

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj fton qytetarët që t’i bashkohen sonte koncertit fantastik në sheshin “Skënderbej”.

“Ftesë për të gjithë shqiptarët; një koncert FANTASTIK na pret këtë mbrëmje të 29 Nëntorit! Të gjithë n’shesh të festojmë NATËN E BARDHË, së bashku me artistët e mëdhenj të skenës. Sheshi “Skënderbej”, ora 18:30”, shkruan Veliaj.

Nata e Bardhë do të sjellë artistët më të mirë dhe më të njohur shqiptarë, ku për herë të parë do të bëhen bashkë për një natë të paharrueshme.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit