Home POLITIKE Veliaj i uron...

Veliaj i uron ditëlindjen ish-Presidentit Hashim Thaçi: Luftëtar i lirisë dhe i përparimit të Kosovës


49
0

Ditën e sotme ish-presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka ditëlindjen.

Në këtë përvjetor nuk ka munguar një urim i veçantë nga kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Përmes një fotografie që postoi në rrjete sociale, Veliaj shkruan se Thaçi është luftëtari per lirinë dhe përparimin e Kosovës.
Gëzuar ditëlindjen Hashim Thaçi, Presidentit dhe luftëtarit për lirinë dhe përparimin e Kosovës”, shkruan Veliaj.
Më herët, kryebashkiaku Veliaj e ka vizituar Thaçin edhe në burgun e Hagës.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit