Home Aktualitet Veliaj publik...

Veliaj publikon pamjet e shkollës së re “Murat Toptani” në Tiranë, mjedise moderne për 360 nxënës dhe parashkollorë (Video)

46
0

Viti i ri shkollor i gjen nxënësit e zonës së Selitës me një shkollë të re, e cila do të ofrojmë tashmë të gjitha standardet për procesin e mësimdhënies.

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka publikuar mëngjesin e sotëm pamjet e reja të shkollës “Murat Toptani” e cila është gati të presë 360 nxënësit e saj.

Super shkolla e re “Murat Toptani”. Gati të mirëpresë 360 nxënësit dhe stafin edukativ. Mjedise moderne me standarde bashkëkohore: 4 laboratorë, palestër, hapësirë të dedikuar për parashkollorin”, shkruan Veliaj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit