Home ShowBiz Vendim i orës...

Vendim i orës së fundit, Kylie Jenner nuk do të jetë në ”Met Gala 2021”

99
0

Një lajm i keq për të gjithë fansat e miliarderes “self-made” më të re në botë! Kylie Jenner nuk do të jetë pjesë e “Met Gala 2021”. Këtë e konfirmoi vetë bukuroshja 24-vjeçare përmes një statusi në InstaStory. ”Jam shumë e mërzitur që nuk mund të vij këtë vit. Mezi pres të shoh të gjithë look-et”.

”Ndryshoi mendje në minutën e fundit sepse nuk ndjehet shumë mirë. Kylie është e foksuar në shtatzëninë e saj dhe do thjesht ta marrë sa më lehtë”, u shpreh burimi.

Një tjetër burim tregoi se në fakt, ylli i reality show dhe partneri i saj Travis Scott kishin planifikuar që ta lajmëronin shtatzëninë e saj të dytë pikërisht në këtë event, por gjërat nuk shkuan siç Jenner kishte shpresuar.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit