Home Aktualitet Vetëm 144 ras...

Vetëm 144 raste aktive në të gjithë vendin nga Covid-19

37
0

Në 24 orët e fundit nuk ka humbje jete nga Covid-19, dhe janë kryer 75 testime, ku kanë rezultuar pozitivë 6 qytetarë. ”2 në Tiranë, nga 1 qytetarë në Durrës, Lushnje, Kolonjë, Berat”. Janë 144 qytetarë aktivë në të gjithë vendin. Në Spitalin Infektiv po marrin trajtim 2 pacient. Janë shëruar 17 qytetarë gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar numrin e të shëruarve në 329,069 që nga fillimi i epidemisë.

Statistika ( 4 Janar 2023)

Raste të reja ditore 6

Të shëruar në 24 orë 17

Të shtruar në spitale 2

Humbje jete në 24 orë 0

Testime ditore 75

Testime totale 2,020,283

Raste pozitive 332,809

Raste të shëruara 329,069

Raste Aktive 144

Humbje jete 3,596

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit