Home Aktualitet Vetëvritet me...

Vetëvritet me armë zjarri në dyqanin e tij 47-vjeçari në Fier

17
0

Një 47-vjeçar në Fier është vetëvrarë me armë zjarri në dyqanin e tij. Ende nuk dihen arsyet që çuan 47-vjeçarin në vetëvrasje, ndërsa grupit hetimor dhe policia kanë nisur punën për zbardhjen e shkaqeve.

Njoftimi i policisë:

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 15:10, në lagjen “Kongresi i Përmetit”, Fier, shtetasi A. A., 47 vjeç, banues në Fier, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë në dyqanin e tij suvenir.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit