Home ShowBiz VIDEO/ Çfarë ...

VIDEO/ Çfarë po ndodh? Përqafime mes Silvit dhe Sarës: Mos na bëhet xheloz Bardhi

244
0

Dinamikat në shtëpinë e ”Big Brother Albania Vip 3”, janë të larmishme. Producenti Silvi Forte, banori më i ri në shtëpi dhe ka filluar një afrimitet me Sarën. Para se të hynte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Silvi është shprehur për “Fan Club” se me Sarën njihen nga jashtë dhe do dalin fotot. Deklarata e tij ka hedhur dyshime se ata kanë përjetuar një lidhje dashurie mes tyre më hërët, por kjo mbetet për t’u parë në vazhdim. Ditën e sotme ata kanë zhvilluar një bisedë së bashku në oborr, ku Silvi i thotë se e do patjetër brenda në shtëpi, ndërkohë që Sara e përqafon.

Silvi: Unë ty të dua në shtëpi.

Sara: Përqafime. Faleminderit.

Silvi: Mos na bëhet xheloz Bardhi.

Sara: Jo, jo.

Silvi: Ty të dua në shtëpi edhe pse kam pasur më shumë komunikim me 3 banorë të tjerë.

Sara: Me mua e ke gjithmonë derën të hapur. Unë mund të mos vij e para vetë, por nuk të pres me këmbët e para kur ti vjen.

Silvi: Ngaqë jeni dhe çift…

Sara: Unë dhe Bardhi nuk e kemi farë këtë gjë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit