Home ShowBiz VIDEO/ &#8221...

VIDEO/ ”Diabla” nga David Dreshaj dhe Young Zerka, kënga më verore këtë dimër

57
0

David Dreshaj dhe Young Zerka, kanë bashkuar forcat dhe kanë sjellë ”Diabla”, e cila është kënga më verore këtë dimër. Projekti pa diskutim është pritur mjaft mirë duke siguruar vlerat e një super hiti. “Diabla” ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Askush nuk e priste që një kombinim i tillë do të ishte kaq i përshtatshëm dhe me të tillë suksesi që pasoi. ”Diabla” padiskutim që qëlloi në shenjë dhe mund të themi që deri më tani është ndër bashkëpunimet tona të preferuara.

Në vetëm 12 ditë ka marrë mbi 4.4 milion shikime, dhe super rekord ky për një artist të ri si David Dreshaj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit