Home Aktualitet VIDEO/ Djali ...

VIDEO/ Djali shkoi të takonte babain me kancer, policët e marrin me shkelma

9
0

Një tjetër ngjarje e shëmtuar ku protagonistë janë forcat e policisë po trondit opinionin publik.

Një i ri që kishte shkuar të takonte babain e sëmurë me kancer të shtruar në spitalin e Durrësit, është marrë zvarrë me shkelma nga policia e ruajtjes së objektit.

A.D u ka kërkuar efektivëve të policisë që të hynte në spital pasi kishte babain të sëmurë me sëmundjen e kancerit, por siç shihet edhe nga pamjet nuk është lënë të hyjë brenda dhe është tërhequr zvarrë nga efektivët e pranishëm.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit