Home ShowBiz VIDEO/ Doli n...

VIDEO/ Doli në vend të pestë në finale, Meritoni thyen heshtjen dhe thotë: Çdo shqiptari në botë që më…

1074
0

Moderatori nga Kosova, Meriton Mjekiqi ka reaguar për herë të parë pas daljes nga ”Big Brother VIP Albania 3”. Finalisti i cili u rendit i pesti në radhë, fitoi plot 10 mijë euro nga ky reality show.

Përmes një video mesazhi, Meritoni është mjaftuar për të falënderuar njerëzit që e mbështetën në këtë rrugëtim, ku ai ishte një nga lojtarët aktiv.

”Përshëndetje prej meje Meritonit edhe në fakt sot jam duke e shijuar ditën se vetëm kam pushuar kam fjet. U jam mirënjohës që keni besu që unë me ardh deri këtu ku arrita, jam mirënjohës çdo familjes shqiptare, çdo shqiptari në botë që më keni votuar dhe ju falënderoj shumë shumë për çdo gjë, ju dua pa masë. I juaji Meritoni gjithmonë, faleminderit shumë”,-tha fjalët e para të Merionit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gazeta Koha Jonë (@gazetakohajone)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit