Home Aktualitet Video e djesh...

Video e djeshme e Gjergj Lucës, video më e klikuar në Ditën e Kurban Bajramit

38
0

Dje ishte dita e Kurban Bajramit. Biznesmeni i njohur Gjergj Luca ka zgjedhur të uroj shqiptarët në një mënyrë krejt të veçantë dhe kjo video ditën e djeshme ka qenë ndër më të klikuarat në rrjetet sociale.

Ndiqeni videon:

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit