VIDEO/ E pushtuar nga djalli? Ja çfarë bën gruaja në avion – Gazeta Koha Jone

VIDEO/ E pushtuar nga djalli? Ja çfarë bën gruaja në avion

Pasagjerët e një avioni që po udhëtonte drejt Detroit kanë përjetuar momente tmerri.

Një prej pasagjereve, u ngrit papritur nga vendi i saj, teksa fluturimi vazhdonte, duke kryer veprime të çuditshme dhe duke bërtitur, raporton Ora News.

Është dashur ndërhyrja e stafit dhe disa burrave që pasagjerja të qetësohej.

Ja pamjet:

Related Posts

Next Post

Discussion about this post

EDITORIAL

30 vite KOHA JONE