Home ShowBiz VIDEO/ Është ...

VIDEO/ Është zëri i Eglës që po ulëret? Situata jashtë kontrollit në ”Big Brother Albania Vip 3”

4006
0

Egla, Ilnisa dhe Meritoni janë duke qëndruar prej së martës bashkë në dhomën e bardhë. Të gjithë e dimë se jo çdo gjë ka shkuar shumë mirë. Faqja ”Kryefjala” ka postuar një video ku dëgjohen disa të bërtitura nga dhoma e rrëfimit. Teksa Ilnisa dhe Meritoni hyjnë nga oborri dëgjojnë të uluriturat, ku ngjason me zërin e Eglës dhe shtangen tek dera. Ndërkohë që kuptohet me vështirësi se çfarë thuhet, duket sikur Egla thotë se nuk mund të jetojë në prezencën e Ilnisës dhe Meritonit.

Por kjo gjë nuk mund të quhet e verifikuar, por vetëm sipas “Kryefjala”, pyetet nëse është zëri i saj.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit