Home Aktualitet VIDEO/ &#8221...

VIDEO/ ”Frymë”, Luizi dhe Kiara emocionojnë publikun në sheshin ”Skëndërbej”

562
0

Pak ditë më parë, me një këngë Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë treguar se do të bëhen prindër. ”Frymë” është kënga që artisti ka kënduar edhe sonte në sheshin ”Skëndërbej”, për Natën e Bardhë, ku në shesh ishte edhe Kiara, dhe bahsshkë emocionuan publikun.

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit