Home ShowBiz VIDEO/ &#8221...

VIDEO/ ”Hajde bllokojmë kuzhinën”, luftë mes grupeve në ”Big Brother”

428
0

Situata e krijuar në shtëpinë e ”Big Brother Albania Vip 2” nga sfida duket se është kthyer në një “luftë” për banorët.

Grupi i Ermionës nxitoi të bllokonte kuzhinën për të mos lejuar kështu grupin e Evës të hynte. Maestro i tha Ermionës mos të tregohej djallëzore duke provokuar.

Pas komunikimit për zhvillimit e sfidës, banorët kanë nisur të bëhen gati duke u lidhur me litar. Kujtojmë se nëse dikush nga banorët e heq rripin qëllimisht, do të skualifikohet dhe do të shkojë menjëherë në nominim.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit