Home ShowBiz VIDEO/ I &#82...

VIDEO/ I ”merr” Efit reklamën, Rike Roçi bëhet imazhi i ri i ”Lori Caffe”

1587
0

Rike Roçi ka rikthyer vëmendjen tek karriera e saj si modele, pas eksperiencës në ”Big Brother Albania Vip 3”. Ajo është shpallur fytyra e re e “Lori-Caffé”. Kompania prestigjioze e kafesë ka zgjedhur modelen e njohur për të promovuar linjën e saj të re të kafetë të ftohta në kanaçe. Spoti reklamues tregon Riken në një version më provokues dhe seksi se kurrë më parë. Por fimmilisht ofertën për të qenë imazh e mori vjet Efi, në natën finale në ”Big Brother Albania Vip 2”, por se çfarë ndodhi, kjo gjë nuk u mësua kurrrë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loricaffè (@lori_caffe)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit