Home Aktualitet VIDEO/ I shtr...

VIDEO/ I shtruar në spital, Gjergj Luca përkrah avokat Ngjelën për protestën e 6 dhjetorit

1105
0

Protesta që do të mbajë opozita më 6 dhjetor, ditë kur në Tiranë do të mbahet Samiti i BE-së, ka shkaktuar debate. Biznesmeni dhe sipërmarrësi, Gjergj Luca ka treguar se mbetet njeriu që flet troç, pa ndrojtje dhe frikë. Luca nga spitali ku është i shtruar pas një ndërhyrje ka folur për avokatin Spartak Ngjela, pas një interviste që ky i fundit ka dhënë si kundërpërgjigje për protestën. Ai e përkrah avokatin.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit