Home Aktualitet VIDEO/ Ilir M...

VIDEO/ Ilir Meta shkon në Bubq, i uron datëlindjen Ijes së Bes Kallakut: Edhe 100 pranvera të reja

1171
0

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta këtë të martë ka shkuar në Bubq, në shtëpinë e gjyshes së aktorit të njohur të humorit, Bes Kallaku, pasi Ija ka datëlindjen. Meta ka publikuar një video në rrjete sociale, ku i ka dhuruar Ijes një buqetë me lule, bashkë me urimin. “Edhe 100 pranvera të reja për Ijen, jo vetëm të Bes Kallakut por të të gjithëve ne! Lumturi, shëndet dhe jetë të gjatë”, shkruan ai.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit