Home ShowBiz VIDEO/ Ilnisa...

VIDEO/ Ilnisa nuk pyet për kamera, i fut dorën poshtë pantallonave Meritonit. Momente er*tike

2316
0

Ilnisa dhe Meriton, të skualifikuar nga gara e ”Big Brother Albania Vip 3”, po qëndrojnë në dhomën e bardhë, dhe presin vendimin e publikut për të qenë ata 2 nga 3 personat që do të rifuten në garë, ku me ta e skualifikuar është edhe Egla Ceno.

Një detaj është vënë re së fundmi teksa shfaqen të shtrirë. Gazetarja shihet duke i futur dorën poshtë pantallonave partnerit të saj. Ky çast u kap nga kamerat dhe tashmë është bërë viral në çdo rrjet sociale.

Për dyshen, është thënë se edhe kanë kryer marrëdhënie intime brenda këtij formati. Në spektaklin e së shtunës njëri prej tyre do ta lë shtëpinë më të ndjekur të momentit.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit