Home ShowBiz VIDEO/ Këngët...

VIDEO/ Këngëtarja rumune viziton Prekazin, bën shqiponjën dhe uron në shqip

102
0

Këngëtarja rumune, Andreea Vilcan është dashuruar me Kosovën. Pasi ka bërë një cover të bukur të hitit të Shkurte Fejzës, “Mora Fjalë”, ajo ka shkuar në Kosovë dhe ka vizituar Prekazin. Këtë e ka bërë të ditur me anë të disa fotografive që ka shpërndarë në rrjete sociale. Ajo madje në njërën prej fotografive shihet duke e bërë edhe shqiponjën me duar. “Urime 28 Nëntori, gjithë shqiptarëve”, shkruan në postim.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit