Home Aktualitet VIDEO/ LIVE n...

VIDEO/ LIVE nga tapeti i kuq i Big Brother Albania Vip 3, janë 5 finalistë në garë për çmimin e madh

535
0

Këto janë orët e fundit që shqiptarët mund të votojnë për të zgjedhur fituesin e Big Brother VIP 3, ndërkohë që ka nisur edhe tapeti i kuq. Egla, Heidi, Juli, Meritoni dhe Romeo përfundojnë rrugëtimin e nisur që në janar dhe një prej tyre fiton sot çmimin e madh duke u zgjedhur i preferuari i publikut që ka edhe pak ore mundësi për të dhënë votat nga Shqipëria Kosova dhe shumë vende europiane.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit