Home ShowBiz VIDEO/ &#8221...

VIDEO/ ”L*piju këtij dhe do të shkosh në finale”, Roza of*ndon Eglën: Panterën ta marrësh dhe ta…

102
0
Janë rikthyer debatet mes Eglës dhe Rozës në shtëpinë e ”Big Brother Albania Vip 3”. Sot ato kanë debatuar ashpër, pasi Roza e ka quajtur Eglën si kërmill, pasi sipas saj “i lëpihet” Romeos dhe Julit dhe injoron banorët e tjerë, për të qenë në finale. Ndërsa Egla iu kundërpërgjigj duke i thënë se ka një energji pantere. Roza: Duhet ti përballosh pasojat e tua. Po ti numëroje rresht. Egla, shko e foli Julit e foli Romeos, e dëshpëruar. Po pse moj kështu do e kapësh finalen ti, duke iu ngjitur si shushunjë Romeos dhe Julit? Kështu do e kapësh? Egla: Zemra ime, o zemra ime ti mund të shfryhesh sa të duash. Roza: Duke injoruar banorët e tjerë dhe mendon se do të kapësh finalen? Egla: Unë… po pse kush jam unë që ti injoroj o zemra. Roza: Shqiponja dhe kërmilli u njohën në majë të malit dhe shqiponja pyet kërmillin, çne ti këtu? Duke u lëpirë iu përgjigj. Ti je kërmilli zemra, lëpiju këtij dhe atij që të shkosh në finale. Pika që s’të bie, janë të gjithë këta këtu që të kanë dhënë këtë vëmendje. Egla: U më fal zemra se ke një energji pantere. Roza: Jo zemër, unë kam një kalë të madh në trupin tim. Egla: E ke kalin? Roza: Panterën ta marrësh vetë dhe ta gëlltisësh.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit