Home ShowBiz VIDEO/ Lumbar...

VIDEO/ Lumbardh Salihu merr dhuratën speciale nga legjenda e Bilbaos, takimi në Mallorca të Spanjës

103
0

Një moment i veçantë dhe unik ka ndodhur në stadiumin e Mallorcas në Spanjë, ku fituesi i Big Brother Vip Kosova dhe ish-futbollisti, Lumbardh Salihu, u nderua me një dhuratë të veçantë nga një emër i madh i futbollit spanjoll.

Gjatë një vizite në stadium për të ndjekur ndeshjen mes Mallorcas dhe Real Madridit, Salihu u befasua kur u prit nga Aritz Aduriz, legjenda e Athletic Bilbaos. Aduriz i cili ka një karrierë të shquar si sulmues dhe është një figurë e respektuar në futbollin spanjoll, i dorëzoi ish-lojtarit të Llapit.

Ngjarja u dokumentua me fotografi dhe shpërndarje në rrjetet sociale, ku fansat dhe ndjekësit e Salihut dhe Adurizit mund të ndajnë kënaqësinë e këtij momenti të veçantë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit