Home ShowBiz VIDEO/ &#8220...

VIDEO/ “Më ka imituar emisionin”, Ilnisa degr*don në fjalor dhe flet keq për Ledjonën: Është zha*orr

503
0

”Loja e Rezistencës” po luhet sot në shtëpinë e ”Big Brother Albania Vip 3”, ku banori që qëndron më gjatë do të fitojë një çmim prej 3 mijë euro.

Ilnisa është banorja e parë e cila u skualifikua prej kësaj loje dhe Juli i dyti, sakaq banorët e tjerë janë duke qëndruar mbi butonin e kuq që duhet të mbajnë shtypur në mënyrë që loja e tyre të vazhdojë. Pasi Ilnisa dhe Juli janë skualifikuar loja ka vijuar.

Mes saj dhe Ledjonës nisi një debat, ku kanë kaluar në ofendime dhe tone të larta me njëra-tjetrën. Kjo nuk është hera e parë që vajzat kanë përplasje me njëra-tjetrën pasi për ditë me rradhë kemi parë të njëjtat skena me banorët.

”O laraskë mos më prekë me dorë se jam në lojë. Mos hajde në terrenin tim. Ke marrë zemër ë? Unë jam ajo që t’a heq surratin e ul kokën poshtë e nuk e ngre më”,-u shpreh Ledjona për Ilnisën, ku kjo e fundit qëndron përballë saj e cila mundohet që t’a shpërqëndrojë Ledjonën prej lojës. Kurse Ilnisa më pas, në një bisedë me Vesën, Ledjonën e ka quajtur zhavorr dhe që i ka kopjuar emisionin që ajo bënte në Top Channel.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit