Home Aktualitet VIDEO/ Merr f...

VIDEO/ Merr flakë banesa në Fier, ndërtimet pa kriter pengojnë zjarrfikëset

13
0

Nje banese merr flake ne Fier lagjen 29 nentori. E banuar. 2 zjarrefikese vendngjarje.

Lagje e banuar dhe shtepite shume prane njera tjetres. Dyshohet se izoluesja e soletes ka shkaktuar zjarrin. Ndertimet pa kriter pengese ne levizjen e forcave zjarrefikese.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit