Home Aktualitet VIDEO/ Meta: ...

VIDEO/ Meta: Rezistenca qytetare nuk do të ndalet deri në largimin përfundimtar të Ramës

95
0

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, nga protesta ka shkëputur një pjesë të fjalës, ku shkruan se rezistenca qytetare nuk do të ndalet deri në largimin përfundimtar të Ramës. ”Protestat nuk do të ndalen. Rezistenca qytetare e shqiptarëve nuk do të ndalet deri në largimin përfundimtar të Edi Ramës, deri në triumfin e pluralizmit politik, demokracisë dhe llogaridhënies”,-shkruan Meta në një postim në facebook.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit