Home ShowBiz VIDEO/ Monika...

VIDEO/ Monika Kryemadhi në palestër

172
0

Monika Kryemadhi tashmë që nuk është në krye të partisë, ka gjetur kohë dhe për tu ushtruar në palestër dhe këtë gjë na i ka treguar me një tjetër video të publikuar në TikTok.

 

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit