Home Aktualitet Video nga bor...

Video nga bora në Parkun Kombëtar të Alpeve

362
0

Kjo ishte bora e mbrëmshme dhe e sotme në Parkun Kombëtar të Alpeve (video)

Foto nga Puka sot:

Foto nga Dardha (Korçë)

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Kryesore

Me shume nga Kryesore

Lajmet e Fundit

Te Fundit