Home Aktualitet VIDEO/ Nis pr...

VIDEO/ Nis protesta. Protestuesit sjellin mollë dhe presh para godinës së bashkisë

68
0
Këtë të martë, protestuesit para bashkisë së Tiranës janë parë që të vijnë me arka të mbushura me fruta dhe perime. Kjo si një simbolike e protestës, pasi një prej drejtorëve të bashkisë që ndodhet prapa hekurave ka mbiemrin Molla. Kjo është protesta e pestë radhazi që zhvillohet para bashkisë së Tiranës, ku opozita kërkon dorëheqjen e Erion Veliajt. Protestat zhvillohen publikimit të dosjes 5D, ku janë të përfshirë në abuzime dhe korrupsion disa drejtorë të bashkisë.

LAJMET KRYESORE

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit